STRETNI SEBA s čarovnými koňmi

Sebarozvojové, relaxačné alebo liečivé stretnutie s koňmi pre dospelých.

Stretnutie je vhodné pre ľudí, ktorí chcú načerpať novú energiu v objatí s prírodou, objaviť čarovný svet koní a ich liečivú energiu, získať inšpiráciu do života, alebo niečo zmeniť vo svojom živote. 

Sprievodca: Daniela Tejkalová 

Stretnutie trvá 90 - 120 minút a prebieha "zo zeme"

Termín: dohodou

Lokalita: Kučišdorfská dolina pri Pezinku

Ak by ste radi darovali stretnutie niekomu inému, pošleme vám POUKAZ elektronicky mailom, prípadne vytlačený na darčekovom papieri.

Obrázok: Libuša Čtveráková, Farebné svety

60,00 €
Please select variants first

Ťahá vás to ku koňom, ale neviete prečo? Máte pocit, že vášmu životu niečo chýba? Túžite obnoviť vo svojom živote rovnováhu a zažiť pocit absolútneho prijatia a spojenia? Chcete sa naučiť lepšie komunikovať alebo obnoviť dôveru vo vzťahu? Túžite pomôcť sebe, či svojmu dieťaťu, ak pociťujete problém s hranicami, sebavyjadrením či s využívaním inými?

Vyhľadajte kone. V ich blízkosti môžete opäť zažiť "seba" a načerpať potrebnú energiu. Nebojte sa nahliadnuť do tajomnej studničky v podobe úprimných konských očí a započúvajte sa do toho, čo vám kone hovoria. Môžete tak lepšie porozumieť súvislostiam vo svojom živote. 

Nebude to len zážitkové stretnutie s koňmi. Budeme sa viac a hlbšie venovať súvislostiam vo vašom živote, pozrieme sa na nefunkčné programy a zámery a budeme hľadať konkrétne možnosti riešenia.  Skúsenosti čerpám z vlastného života s koňmi, z osobných životných kotrmelcov, z praxe certifikovaného kouča a konzultanta Bachovej kvetovej terapie aj kineziológie.

Daniela Tejkalová

Vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú pochopenie a zároveň sú ochotní pozrieť sa na svoj život z nového uhla pohľadu. Stretnutie s prvkami transformačného koučingu a spätnej väzby od koní pomáha ľuďom objaviť nové súvislosti, lepšie porozumieť samým sebe aj nájsť cestu k dosiahnutiu svojich cieľov. 


Vďaka koňom sa môžete naučiť

  • lepšie komunikovať a spolupracovať aj s ľuďmi
  • získať sebadôveru aj dôveru v iných
  • byť trpezlivejší a vytrvalejší
  • chápať a rešpektovať osobné hranice a pravidlá spolužitia
  • trénovať cieľavedomosť a obnoviť rovnováhu v živote
  • spoznať svoje silné a slabé stránky a rozvíjať svoj potenciál

Viac informácií získate mailom: daniela.tejkalova@gmail.com

alebo na stránke: www.danielatejkalova.sk