Zaži kone - stretni seba

Sebarozvojové alebo liečivé stretnutie s koňmi pre dospelých. 

Stretnutia sú vhodné ľudí, ktorí cítia "boľavé miesta" vo svojom živote a radi by ich vymenili za radosť a ľahkosť bytia. Sú určené pre tých, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, lepšie rozumieť sami sebe a sú ochotní pozrieť sa na svoje trápenia z iného uhlu pohľadu. Nebude to len zážitkové stretnutie s koňmi. Budeme sa viac a hlbšie venovať súvislostiam vo vašom živote, pozrieme sa na nefunkčné programy a zámery a budeme hľadať konkrétne možnosti riešenia. 

Sprievodca: Daniela Tejkalová

60,00 €
Please select variants first

Ťahá vás to ku koňom, ale neviete prečo? Máte pocit, že vášmu životu niečo chýba? Túžite obnoviť vo svojom živote rovnováhu a zažiť pocit absolútneho prijatia a spojenia? Chcete sa naučiť lepšie komunikovať alebo obnoviť dôveru vo vzťahu? Túžite pomôcť sebe, či svojmu dieťaťu, ak pociťujete problém s hranicami, sebavyjadrením či s využívaním inými?

Vyhľadajte kone. V ich blízkosti môžete opäť zažiť "seba" a načerpať potrebnú energiu. Nebojte sa nahliadnuť do tajomnej studničky v podobe úprimných konských očí a započúvajte sa do toho, čo vám kone hovoria. Môžete tak lepšie porozumieť súvislostiam vo svojom živote. Rada vám s tým pomôžem.

Stretnutie trvá približne 90 - 120 minút. 


Vďaka koňom sa môžete naučiť

  • lepšie komunikovať a spolupracovať aj s ľuďmi
  • získať sebadôveru aj dôveru v iných
  • byť trpezlivejší a vytrvalejší
  • chápať a rešpektovať osobné hranice a pravidlá spolužitia
  • trénovať cieľavedomosť a obnoviť rovnováhu v živote
  • spoznať svoje silné a slabé stránky a rozvíjať svoj potenciál

Viac informácií získate mailom: daniela.tejkalova@gmail.com

alebo na stránke: www.carovne-kone.sk