darujte (si) zážitok - ten (vám) zostane na celý život

Vianočný balíček S KOŇMI

Zážitkové plus seba-rozvojové stretnutie s koňmi si môžete objednať pre seba, prípadne ho darovať svojim blízkym. Vhodné pre ľudí ktorí túžia po stretnutiach s koňmi a zároveň majú chuť dozvedieť sa aj niečo o sebe alebo o koňoch.  

Vianočný balíček obsahuje x 120 minútové rozvojové stretnutie pre dospelých STRETNI SEBA s koňmi (60 eur) a 1 x 60 minútové zážitkové stretnutie ZAŽI KONE pre deti alebo dospelých (v hodnote 35 eur).

Poukazy platia do konca júna 2022.

90,00 €
Please select variants first

VIANOČNÝ BALÍČEK obsahuje:

1x 120 minútové rozvojové stretnutie STRETNI SEBA je vhodné pre dospelých, ktorých láka prítomnosť koní a chcú lepšie rozumieť sami sebe alebo iným a sú ochotní pozrieť sa na svoj život z iného uhlu pohľadu. Nebude to len "rozprávanie o živote a koňoch", tu kone aj svoj život uvidíte "zoči-voči", v čistej pravde, prostredníctvom úprimných konských očí a ich liečivej energii.

  • Zdá sa vám 120 minút s koňmi málo? Môžete si objednať rozšírený sebarozvojový program s asistenciou koní Rozvojový balíček STRETNI SEBA, ktorý obsahuje 8 hodín s koňmi a so sebou a jedno samostatné koučingové stretnutie bez koní. 

1x 60 minútové stretnutie ZAŽI KONE, ktoré zážitkovou formou sprostredkúva svet koní, starostlivosť o kone a ich potreby a je vhodný pre deti aj dospelých. V prípade detí je samozrejmosťou aj zážitok vidieť svet z konského chrbtu, dospelí podľa okolností (zdravotný stav a pod.). Vhodné aj ako darček pre blízku osobu. 

Poukazy zasielame e-mailom alebo vytlačené na darčekovom papiery (1x STRETNI SEBA a 1x ZAŽI KONE). Stretnutia bude možné zrealizovať len za priaznivého počasia, STRETNI seba od marca 2021 (inak by sme premrzli:-).


Stretnutím STRETNI SEBA sprevádza Daniela Tejkalová (koučka, filozofka, koniarka a autorka knihy Čarovné kone), stretnutie ZAŽI KONE môže sprevádzať aj člen OZ Čarovné kone (dohodou).

Pri stretnutiach kombinujem prvky koučingu, kineziológie, intuície a čerpám mnoho z múdrosti prírody a sveta koní... presne podľa toho, čo je práve možné a vhodné pre konkrétneho klienta.

Daniela Tejkalová


Stretnutia prebiehajú v okolí Pezinku, pod hlavičkou ECOVEA alebo OZ Čarovné kone.

Viac o stretnutiach ZAŽI KONE a STRETNI SEBA zistíte TU:


CELÁ PONUKA ECOVEA