Rozvojový balíček STRETNI SEBA

Seba-rozvojové stretnutie s koňmi si môžete objednať pre seba, prípadne ho darovať svojim blízkym, ktorí túžia po stretnutiach s koňmi a zároveň majú chuť dozvedieť sa aj niečo o sebe, uľaviť svojej duši a rozvíjať svoj potenciál.

Balíček obsahuje 4 x 120 minútové rozvojové stretnutie s koňmi (4 x 60 eur) a BONUS v podobe hodinovej konzultácie / koučingu bez koní (v hodnote 25 eur). 

Poukaz platí do konca júna 2022.

240,00 €
Please select variants first

Stretnutia STRETNI SEBA sú vhodné pre dospelých, ktorí chcú niečo naozaj zmeniť vo svojom živote, lepšie rozumieť sami sebe alebo iným a sú ochotní pozrieť sa na svoj život z iného uhlu pohľadu. Nie je to len "rozprávanie o živote", tu svoj život uvidíte "zoči-voči" a v prípade využitia všetkých 4 stretnutí, aj v dlhšom časovom horizonte. Na prvých stretnutiach odhalíme základné nerovnováhy, ktorým sa budeme následne venovať aj v ďalších stretnutiach, aby sa poznanie dostalo aj do praxe:-)

Sebarozvojový balíček je doplnený o BONUS  v podobe 60 minútovej konzultácia alebo individuálneho koučingu podľa potrieb klienta v hodnote 25 eur (možnosť zrealizovať osobne alebo on-line).

Vďaka koňom sa môžete naučiť

  • lepšie komunikovať a spolupracovať aj s ľuďmi
  • získať sebadôveru aj dôveru v iných
  • byť trpezlivejší a vytrvalejší
  • chápať a rešpektovať osobné hranice a pravidlá spolužitia
  • trénovať cieľavedomosť a obnoviť rovnováhu v živote
  • spoznať svoje silné a slabé stránky a rozvíjať svoj potenciál

Pri stretnutiach kombinujem prvky koučingu, kineziológie, intuície a čerpám mnoho z múdrosti prírody a sveta koní... presne podľa toho, čo je práve možné a vhodné pre konkrétneho klienta. 

Viac o stretnutiach STRETNI SEBA aj o spolupráci s OZ Čarovné kone zistíte TU: