Poukaz Čarovné kone

Máte vo svojom okolí niekoho, kto sníva o koňoch, ale netrúfne si... nemá na to.... nevie ako sa k nim dostať alebo chce jednoducho chodiť za nimi pravidelnejšie? Alebo poznáte niekoho, kto vyskúšal už naozaj všetko (aby sa mal lepšie, veselšie, krajšie v živote), ale stále akoby nič nezaberalo?

Verte, že kone zaberú vždy. Sú jednoducho čarovné a ich energia je liečivá. A to na nich nemusíte ani jazdiť! Neveríte? Prečítajte si ebook Čarovné kone.

Darčekové poukážky môže obdarovaná osoba využiť na ľubovolnú aktivitu z aktuálnej ponuky Čarovné kone, až do konca roku 2020, prípade pre neho/ju vymyslíme niečo špeciálne. Vhodné pre deti aj dospelých. 

SUMA na poukaze sa môže líšiť, podľa vašich prianí a možností: od 25 do 200 eur. V prípade záujmu uveďte prosím vaše prianie do poznámky v objednávke (na záver objednávkového procesu).

50,00 €
Please select variants first

Neviete komu by ste poukaz darovali? Darujte ho SEBE. Venujte si pozornosť a čas, obnovte energiu alebo aj získajte nový pohľad na život. Získate tak napokon nielen vy, ale celá vaša rodina.


Viac informácií o možnostiach a ČAROVNÝCH KOŇOCH nájdete na rovnomennej stránke:


Obdarovaný/á cez poukaz navyše získa krásny obrázok z dielne Libušky Čtverákovej. Jej tvorbu si môžete prezrieť a zároveň aj objednať originály cez Facebook stránku pod názvom Libuša Čtveráková - Farebné svety. Originály týchto obrázkov sú už žiaľ predané, ale verím, si medzi tou krásou nájdete aj "ten svoj".


Poukaz a číslo kupónu vám po úhrade faktúry pošleme elektronickou poštou, prípadne už aj vytlačený na pevnom darčekovom papieri na vašu adresu alebo priamo adresátovi. Sumu na poukaze vieme prispôsobiť vašim očakávaniam a možnostiam. Svoju preferenciu uveďte prosím v poznámke NA KONCI OBJEDNÁVKOVÉHO PROCESU, alebo nám vopred napíšte.

Poukaz má rozmer pohľadnice.