Darčekový poukaz na Čarovné kone

Vypredané

Máte vo svojom okolí niekoho, kto sníva o koňoch, ale netrúfne si... nemá na to.... nevie ako sa k nim dostať alebo chce jednoducho chodiť za nimi pravidelnejšie? Alebo poznáte niekoho, kto vyskúšal už naozaj všetko (aby sa mal lepšie, veselšie, krajšie v živote), ale stále akoby nič nezaberalo?

Verte, že kone zaberú vždy. Sú jednoducho čarovné a ich energia je liečivá. A to na nich nemusíte ani jazdiť! Stále neveríte? Tak príďte:-)

Darčekové poukážky môže obdarovaná osoba využiť na ľubovolnú aktivitu z aktuálnej ponuky Čarovné kone, až do konca roku 2020, prípade pre neho/ju vymyslíme niečo špeciálne. Vhodné pre deti aj dospelých. 

SUMA na poukaze sa môže líšiť, podľa vašich prianí a možností: od 25 do 200 eur. V prípade záujmu vyplňte prosím nižšie uvedený FORMULÁR alebo vpíšte vaše prianie do poznámky v objednávke.

25,00 €
Please select variants first

Viac informácií o možnostiach a ČAROVNÝCH KOŇOCH nájdete na rovnomennej stránke:


Neviete komu by ste poukaz darovali? Darujte ho SEBE. Venujte si pozornosť a čas, obnovte energiu alebo aj získajte nový pohľad na život. Získate tak napokon nielen vy, ale celá vaša rodina.

Alebo darujte akúkoľvek sumu pre OZ Čarovné kone, čím podporíte nielen naše aktivity, ale aj samotné kone:-)


Obdarovaný/á cez poukaz navyše získa krásny obrázok z dielne Libušky Čtverákovej. Jej tvorbu si môžete prezrieť a zároveň aj objednať originály cez Facebook stránku pod názvom Libuša Čtveráková - Farebné svety. Originály týchto obrázkov sú už žiaľ predané, ale verím, si medzi tou krásou nájdete aj "ten svoj".


Poukaz a číslo kupónu vám po úhrade faktúry pošleme elektronickou poštou, prípadne už aj vytlačený na pevnom darčekovom papieri na vašu adresu alebo priamo adresátovi. Sumu na poukaze vieme prispôsobiť vašim očakávaniam a možnostiam. Poukaz má rozmer pohľadnice. 

V prípade záujmu vyplňte prosím nižšie uvedený formulár.