FAREBNÉ SVETY 2018

KALENDÁR 2018


ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM A OBJEDNÁVKY - KALENDÁR pre rok 2018 

JE UŽ VYPREDANÝ.  

Nástený kalendár s mesačnou špirálou, inšpirujúcimi odkazmi a nádhernými obrázkami Libušky Čtverákovej je určený pre každého, kto miluje farby života a cykly v našom živote.

Kalendár obsahuje 12 plnofarebných autorských obrázkov a 12 mesačných špirál, ktoré odzrkadľujú nekonečný tok života, pohyb Luny aj prirodzený cyklus ženských energií.

Kalendár má rozmery 21 x 21 cm (po otvorení 21 x 42 cm) a je vytlačený na kvalitnom "pohľadnicovom" papieri, takže vám obrázky budú robiť radosť aj neskôr (tvrdý papier je zo strany obrázkov farebný a lesklý a zo strany špirály čiernobiely a drsnejší na písanie poznámok). Kalendár je viazaný bielou špirálou a na zavesenie slúži malá dierka v hornej časti obrázku. Cena 10 eur.

Námet, texty a mesačná špirála: Daniela Tejkalová. Obrazy: Libuša ČtverákováVložte svoj text

Inšpiratívne kartičky Môj farebný svet

Sada 24 kartičiek obsahuje autorské obrázky a texty, ktoré obohatia váš svet krásnymi farbami. Môžete ich použiť ako záložky do knihy, položiť si ich na nočný stolík či vložiť do kabelky. Alebo ich po jednom môžete darovať a potešiť niekoho ďalšieho.

12 kartičiek obsahuje obrázky a inšpiratívne texty pre harmonický život. Ďalších 12 kartičiek obsahuje len obrázky a voľné miesto na druhej strane kartičiek čaká na vaše priania, vlastné myšlienky či obľúbené citáty.

Kartičky majú rozmery 7,5 x 5 cm a sú vytlačené na "pohľadnicovom" papiery, podobne ako kalendár. Sada 24 kartičiek je balená v obálke - na krabičkách pracujeme:-). Cena 3 eur.

Obrazy: Libuša Čtveráková. Námet a texty: Daniela Tejkalová.


Darovacia kartička

Zatváracie kartičky s krásnymi obrázkami a s poďakovaním. Stačí k nim dovnútra pridať váš vlastný text a potešíte nimi aj svojich blízkych.

Rozmery zatvorenej kartičky: 7,5 x 10,5 cm. 

Cena 0,50 Eur/ks

Ak by ste chceli konkrétny vzor obrázku, uveďte prosím do poznámky v objednávke číslo (1, 2, 3 alebo 4).

KÚPIŤ kalendár a kartičky

KALENDÁR S MESAČNOU ŠPIRÁLOU

Jednej tmavej noci, počas novolunia na jar 2014, som sa zobudila s neodbytnou myšlienkou nekonečnej mesačnej špirály. Nevedela som zaspať, kým som ju nenakreslila. A tak vznikol prvý kalendár s mesačnou špirálou. Ivo, šikovný a trpezlivý grafik, mi ju pomohol preniesť do počítača a odvtedy je špirála so mnou neustále. Vďaka nej môžem lepšie sledovať cykly prírody, aj tie moje, ženské rytmy. Viem, v ktorej fáze Luny budem pokojná a vyrovnaná a kedy budem plná pulzujúcej energie. Viem, prečo nemôžem zaspať, keď mi Luna svieti v noci do okien a čo môžem čakať, keď sa blížia "moje dni". 

Tu si môžete bezplatne stiahnuť prvý kalendár s mesačnou špirálou z roku 2014, obsahujúci popis mesačných fáz aj ženských rytmov a cyklov prírody.  


CHCELI BY STE VIDIEŤ AKO VYZERALI PREDCHÁDZAJÚCE KALENDÁRE S MESAČNOU ŠPIRÁLOU... OD ROKU 2014? 

KLIKNITE SEM


Spolu s neodbytnou myšlienkou vymeniť lineárny (viac menej mužský) kalendár za cyklický (skôr ženský), prišla aj túžba spojiť špirálu s niečim farebným a nežným. Veľmi som si priala nájsť niekoho, kto by sa rád ku kalendáru so špirálou pridal a obohatil ho krásnymi kresbami. Hľadala som, ale neúspešne a tak som pre ďalšie roky použila svoje fotky a fotky mojej tety. Ale ak Vesmír pozná vaše priania, časom sa splnia. A tak sa aj stalo... a do cesty mi prišla Libuška:-) Najskôr s obrázkami, ktoré som kúpila kdesi v čajovni. Nevedela som od nich odtrhnúť oči! Až mi napadlo napísať jej. A viete čo? Zistili sme, že sa poznáme:-) Naše duše sa stretli na jednom krásnom ženskom seminári v neuveriteľných súvislostiach. Keď sme si na to spomenuli... vedeli sme, že to všetko dáva zmysel. Ďakujem od srdca za toto stretnutie a teším sa z nového kalendáru plného farieb a lásky. Nech Farebné svety 2018 obohatia aj vaše príbytky nehou, krásou a porozumením.

Daniela