hudobné CD KOLO ŽIVOTA

Piesne o ceste ženy a úcte 

k premenám jej duše a tela

Autori: Kristína Dubajová, Danica Kováčová, Tina Kuchareková; Hudobné aranžmány: Eniesa a Maok  

CD obsahuje 16 nádherných skladieb: Zrodenie ' Mesiačiky ' Spln ' Milovanie ' Svadobná pieseň ' Pôrod ' Matka ' Divoška ' Kňažka ' Rázcestie ' Kráľovná ' Nov ' Stará mama ' Vedma ' Smrť ' Kolo života

Cena: 13 eur

"Vstúpte spolu s nami do hlbín ženskej duše a započúvajte sa do piesní o pozemskej ceste života ženy od narodenia až po smrť. Sú o kľúčových prechodových a iniciačných momentoch na našej púti tak ako ich vnímame my, ženy. Odhaľujú spoločnosťou neprijaté témy, sú o uctení si ženy v každom veku, o prijatí kolobehu života a smrti.  

... každá pieseň má za sebou príbeh, alebo skúsenosť jednej z nás a veríme, že sa odkazom dotkne aj vašich sŕdc. Ak ste zacítili pri niektorej z nich odpor alebo naopak veľkú príťažlivosť, je to pozvánka preskúmať práve túto tému vo svojom živote. Pri práci na tomto albume sa aj nám otvárali mnohé otázky okolo zažitých spoločenských tabu a zvedomovali sme si vlastné presvedčenia a ich vplyve na náš život. O tom, čo pre nás jednotlivé piesne znamenajú a čo sme nimi chceli vyjadriť, sa môžete dočítať v anotácii (na stiahnutie) alebo na stránke Kolo Roka."


Piesne z hlbín ženskej duše, z lásky k životu a k matke Zemi.

Autori: Kristína Dubajová, Tina Kucháreková, Danica Kováčová, Kňažky Živeny; Hudobné aranžmány: Maok 

V Kole Roka je zachytený jeden slnečný rok našej Matky Zeme. Je rozdelený na osem rovnakých dielov a zosúladený so svetovými stranami. Hlavnými bodmi sú slnečné sviatky. CD: 8 skladieb. 

Cena: 13 eur

KÚPIŤ CD